SAJAM MOGUĆNOSTI U
O?KLINČA SELA

U petak 13. svibnja 2011. godine u organizaciji XIII. policijske postaje Jastrebarsko na igralištu Osnovne Škole Klinča Sela održan je sajam mogućnosti.Na sajmu je bilo nazočno nekoliko stotina mališana, učitelja, profesora, trenera i sportaša, a svi su se oni našli tamo zbog istog razloga - održavanja Sajma mogućnosti.
Sajam je ispunio sva očekivanja jer su učenici i zainteresirani imali prilike vidjeti čime sve na području naše općine mogu ispuniti slobodno vrijeme, a udruge, klubovi i društva su se predstavili i više nego odlično.
Za sve je aktivnosti vladao vrlo velik interes, a svoj štand imalo je i Dobrovoljno vatrogasno društvo Klinča Sela čiji su članovi prezentirali vatrogasnu opremu i vozila, organizirali natjecanje gađanja mete aparatom za gašenje vodom. Na kraju je i organizirana pokazna vatrogasna vježba. Svim zainteresiranima objašnjeno je kako se mogu uključiti u rad vatrogasnog društva.