tag heuer replica sale
replica watches uk
breitling replica sale

ODRŽANA PROSLAVA 60. OBLJETNICE OSNUTKA DVD-A KLINČA SELA

Dana 03. rujna 2011. godine, Dobrovoljno vatrogasno društvo Klinča Sela svečano je obilježilo 60 godina svog postojanja i uspješnog rada na području zaštite od požara i zaštiti građana od ostalih elementarnih nepogoda.
Program obilježavanja 60. obljetnice započeo je u utorak 30. kolovoza kada je Predsjednik DVD-a u pratnji ostalih članova položio vijenac kod središnjeg križa na mjesnom groblju u Klinča Selima za sve preminule članove DVD-a Klinča Sela. Nakon polaganja vijenca održana je i Sveta misa. Središnja svečanost proslave 60. obljetnice osnutka i djelovanja Dobrovoljnog vatrogasnog društva Klinča Sela održana je u subotu 3.rujna 2011. na igralištu O?Klinča Sela.
Okupljanje gostiju započelo je oko 14 sati, a pri dolasku ih je dočekalo počasno odjeljenje DVD-a Klinča Sela uz koračnice Limene glazbe DVD-a Gornji Desinec. U 15.20 sati predvođen zastavničkim vodom i limenom glazbom krenuo je vatrogasni mimohod. Mimohod se kretao od Trga Antuna Banića do šatora na igralištu O?Klinča Sela. Nakon završnog postrojavanja Zapovjednik DVD-a Klinča Sela Stjepan Vrbani?podnio je prijavak načelniku Općine Klinča Sela Miljenku Vučkoviću. Svečana sjednica nastavila se u šatoru na igralištu O?Klinča Sela. Od uvaženih gostiju sjednici su bili prisutni: Predsjednik Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije Stjepan Ptiček koji je ujedno bio i predstavnik Hrvatske vatrogasne zajednice i Zagrebačke županije, načelnik Općine Klinča Sela Miljenko Vučkovi? donačelnik Milan Smetko te predsjednik i zapovjednik VZO Klinča Sela Josip Jemi?i Vinko Pučar.
Proslavi je bilo nazočno dvjestotinjak vatrogasaca iz prijateljskih društava.
Cijelu svečanost vodio je tajnik VZO-a Klinča Sela Zlatko Sakoman. Uvodnu rije?na početku je uzeo predsjednik Boris Carin, koji je pritom pozdravio sve nazočne te se svima zahvalio što su se odazvali ovoj svečanosti. Kratki pregled najvažnijih aktivnosti i događaja iz povijesti vatrogasnog društva prezentirao je tajnik DVD-a Klinča Sela Danijel Budišćak.
Srebrnu vatrogasnu medalju primili su Josip Sakoman i Željko Sakoman, dok je srebrnu vatrogasnu plamenicu za požrtvovnost i hrabrost primio Stjepan VrbanićZlatnu vatrogasnu medalju primili su Vinko Budišćak, Boris Carin i Zlatko Sakoman dok je medalju za posebne zasluge primio Josip Jemi?Priznanje za posebne zasluge koje dodjeljuje DVD Klinča Sela primili su Josip Bedeniči? Stjepan Vrbani? Dalibor Markovi? Josip Sakoman i Danijel Budišćak.Nakon svečanog dijela nastavilo se druženje i zabava uz Kulturno-umjetnički program i Corado Band.